Trzeci pokaz filmu Zatruta Krew Bratnia. Serdecznie zapraszam. Wstęp wolny.

 

0e130211b9ad4d44aa3204660843e8c9,14,0

Obecnie pracuję nad filmem z pogrzebu Bohdna Poręby. (w dwóch wersjach 1,5 i 3 godzinnej). Jeśli ktoś chce być w gronie mecenasów tego niecodziennego filmu i być wyświetlony w napisach to zapraszam.

www.carcinka.pl/carcinka/Kontakt.html

Na „nasze” i „une” media nie ma co liczyć. „Propozycje biznesowe” jakie otrzymaliśmy od obu telewizji (mimo dobrych rekomendacji) były tak żenujące, że nie będę o tym pisać byście nie popadli w depresję. Bez waszego wsparcia filmy takie jak ten nie będą powstawać – przynajmniej ja się na to już więcej nie piszę.

)

To tylko intro trailera. Czołowka będzie wyglądała nieco inaczej.

 

PS. Jeśli ktoś myśli, że temat ukaraiński w Polsce jest na czasie odpowiem, że ma rację. Tyle że chodzi o agitację i sianie propagandy, a nie rzetelny przekaz. Polakami mają rządzić suflowane zza szklanego ekranu emocje, a nie rachunek zysków i strat. W końcu skoro zdaniem „naszych” Bandera może być gierojem – symbolem walki z komunizmem dla Ukraińców i powinniśmy to „zrozumieć” – to czemu nie mielibyśmy „zrozumieć” za jakiś czas, że Hitler może stać się dla Niemców jednym z ojców zjednoczonej Europy.

 

)

)