Spiskowcy antynazistowscy z kręgu Carla Goerdelera zdołali pozyskać do współpracy kilku wybitnych psychologów i psychiatrów niemieckich. Naukowcy, obserwując poczynania wodza III Rzeszy, taką oto postawili diagnozę: (Hitler) nie jest chory umysłowo, ale jest psychopatą.

putin-hitler[1]

Przed paru dniami dowiedzieliśmy się z „USA Today” o zleceniu Pentagonu dotyczącym zdrowia psychicznego Putina. Amerykańscy naukowcy dokonali obserwacji sposobu mówienia i poruszania się rosyjskiego samodzierżawcy w latach 2008 i 2011. W ekspertyzie podali, że Putin najprawdopodobniej cierpi na autyzm, dokładniej: na zespół Aspergera. Syndrom ten charakteryzuje się m.in.: upośledzeniem umiejętności społecznych (i niewielką inteligencją emocjonalną, a nierzadko również brakiem empatii), dogmatycznym i nieelastycznym myśleniem, lękiem przed zmianami i brakiem ich akceptacji, a także skłonnościami do obsesji. Cierpiący na zespół Aspergera nie jest za to upośledzony umysłowo.

Podobne zdanie ma o Putinie Angela Merkel. Niemiecka kanclerz przed paru miesiącami  mówiła m.in., że moskiewski jedynowładca stracił kontakt z rzeczywistością. I że żyje w innym świecie…

W każdym razie Putin jest nieobliczalny i przez to działa na szkodę Rosji i Europy, a być może jest też niebezpieczny dla całej ludzkości. Dlatego rosyjscy patrioci powinni się go jak najszybciej pozbyć – dla dobra Rosji i całego świata.