Nowa teoria o "rasie żydowskiej" objawiona na witrynie lewicowej partii Racja.

neanderthal_study_by_soulty666-d6ybgy6

Gdyby podobny bełkot pojawił się gdzieś na stronie partii zaliczanej do „prawicy” koryfeusze z ulicy Czerskiej doznali by chyba zbiorowego, wrzaskliwego orgazmu. Tymczasem panuje cisza …

Mamy kolejne stulecie a te różne pseudo i paranaukowe teorie nadal krążą, po mrocznych zakamarkach lewicowych ideologii, niczym smród po gaciach. I tak już chyba zostanie.

Warto też przypomnieć iż gorącym orędownikiem narodowo-socjalistycznej teorii rasowej był towarzysz Salwador Allende.  Tyle, że było to jeszcze przed wojną. Później, okrzyknięty ikoną lewicy, do tej swojej fascynacji jakoś się nie przyznawał.

Poznałem wielu znawców tematu. Co bardziej dociekliwi potrafili rozpoznać Żyda nawet po sposobie zawieszania firanek tudzież kroju spodni. Wzmiankowany tekst ma jednak pretensje do bycia naukowym. Przynajmniej w warstwie frazeologii.

hitler, Lenin, szachy

Przystąpmy do przedstawienia elaboratu.

oto link : racjapolskiejlewicy.pl/kontrowersyjna-historia-chazarow-zydow
gdyby, przypadkiem tekst zniknął, jest i zrzut ekranu: http://oi57.tinypic.com/ja82t2.jpg

Zaczyna się niewinnie. Ot kolejny artykuł o chazarskiej proweniencji Aszkenazyjczyków.  Z tym polemizować nie będę i   jako laik pozostawię temat do dyskusji historykom. Może coś i jest na rzeczy …  Nie zdziwi mnie ani  teorii tej potwierdzenie ani obalenie.

Cel autora jest jednak bardziej ambitny. W kolejnych akapitach dowiadujemy się,  iż Żydzi to nie tylko inny naród czy rasa. Ba, to inny gatunek wywodzący się, w prostej linii, od Neandertalczyków. Z definicji wrogi nam, czyli homo sapiens.

Uff, nie są przynajmniej przybyszami z kosmosu … Ripley może spać spokojnie.

Zdumiewająca jest u tego antropologa-chałupnika znajomość meandrów psychologii Homo neanderthalensis. Podziwiać można też błyskotliwość z jaką wyciąga daleko idące wnioski:


„… Ich aspirowanie do „narodu wybranego” jest typową neardentalską obsesją wewnątrzgrupową, która faktycznie jest predyspozycją genetycznie rasową przeciwko wszystkim ludziom …

„… Etnicznym symptomem tej chwiejności emocjonalnej jest żydowska skłonność do hipochondrii …”

Genialne nieprawdaż ? I jakże przerażające: oni są wśród nas !

Na koniec tekstu pojawia, niemalże symboliczna kwintesencja opisanych atrybutów, przynajmniej w aspekcie fizjonomicznym:  zdjęcie Antoniego Macierewicza. Tak trzymać towarzysze !

Znana ze swego histerycznego antyklerykalizmu, powiązana z tygodnikiem Fakty i Mity, lewicowa partia Racja, pokazuje swoje nowe oblicze …