Składamy na ręce Hanny Gronkiewicz-Waltz protest w sprawie niszczenia pamięci o tragedii w Smoleńsku oraz jej ofiarach, która objawia się m.in. w skandalicznych decyzjach i postępowaniu służb porządkowych na Krakowskim Przedmieściu.
Prosimy o włączenie się w akcję i przesłanie apelu do wszystkich, którzy pamięć od śmierci chcą uchronić.
Apel znajduje się TUTAJ
Petycję można podpisać TUTAJ
"Rozkaz: zgasić pamięć!" – relacja z Krakowskiego Przedmieścia
wcześniejsza relacja
Dziękuję i pozdrawiam. Bądźmy solidarni !

