11 września 2001 dwa samoloty boeing 757 uderzają w WTC i Pentagon ? Ginie ponad 2.9 tys ludzi ? Ale czy to prawda co nam podają media.??/ czy to napewno zamach al-kaidy ???
1. Dlaczego boeing wystawił swoje aukcje na szybką sprzedaż tuż przed zamachem??
2. Dlaczego z podziemi WTC wywieziono całe złoto i wyszlo to na jaw po zamachu??
3. Dlaczego dwa samoloty porwane przez terrorystów nie zostały przejęte przez myśliwce USA. ??
4. Czemu samolot lecący na pentagon nie został zestrzelony. ??
5. czemu w ścianie pentagonu została tylko jedna dziura wielkości dziobu kadłuba. A co z dwoma silnikami wazącymi pare ton???
Dlaczego jest tak wiele pytań i watpliwosci. Nie wydaje się wam że USA coś ukrywa???
Tak ukrywa NESARA (National Economic Stabilization and Recovery Act) i GESARA (Global ….) o wartości netto przekraczającej trzy quattuordecilliony dolarów ( polskie septyliardy), lub 3.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000, 000.000 $ USA. That? s 3 z 45 zerami za nim.
To jest dość pieniędzy, by kupić 2 kostki złota : 1 wielkości Saturna, a druga Jowisza.
NESARA jest najbardziej przełomową w swoim zasięgu reformą, nie tylko w tym kraju, ale również na całej naszej planecie w przeciągu całej jej historii. Ustawa ta eliminuje Bank Rezerwy Federalnej, IRS (urząd podatkowy), sekretny rząd i wiele więcej.
NESARA wprowadza następujące zmiany:
1. Zeruje wszystkie karty kredytowe, kredyty hipoteczne, bankowe i inne należności z powodu nielegalnej działalności banków i rządu. Jest to najgorszy koszmar Rezerwy Federalnej – „Jubileusz” albo umorzenie długu.
2. Znosi podatek dochodowy.
3. Znosi IRS (urząd podatkowy). Pracownicy IRS zostaną przeniesieni do oddziału podatku w Skarbie Państwa w dziedzinie podatków od sprzedaży krajowej.
4. Tworzy 14% zryczałtowany podatek dla rządu od przychodów ze sprzedaży mniej istotnych – „nowych tylko przedmiotów” – . Innymi słowy, żywność i leki nie będą opodatkowane, ani też nie będzie opodatkowania za materialne rzeczy, takie jak domy z drugiej ręki.
5. Zwiększa korzyści finansowe dla emerytów.
6. Powraca do Prawa Konstytucyjnego we wszystkich sądach i sprawach prawnych.
7. Przywraca oryginalną Poprawkę do Tytułu Szlachty. Setki tysięcy Amerykanów, którzy są pod kontrolą obcych krajów straci obywatelstwo, oraz będzie deportowanych do innych krajów z zakazem ponownego powrotu do końca ich życia. Miliony ludzi wkrótce odkryje, że ich świadectwa wyższego wykształcenia będą bezwartościowym papierem.
8. Ustanawia nowe wybory Prezydenckie i Kongresowe w terminie 120 dni od daty ogłoszenia NESARA. Rząd przejściowy zanuluje wszelkie „Narodowe stany wyjątkowe” i wróci nas z powrotem do Prawa Konstytucyjnego.
9. Monitoruje wybory i zapobiega nielegalnej działalności wyborczej grupom, którzy mają w tym interes.
10. Tworzy nowy Skarb Państwa i „walutę tęczową” popartą takimi metalami szlachetnymi jak złoto, srebro, platyna , zakańczając bankructwo Stanów Zjednoczonych zainicjowane przez Franklina Roosevelta w 1933 roku.
11. Zakazuje sprzedaży amerykańskich zapisów aktu urodzenia, używanych jako ruchomych obligacji własnościowych przez Departament Transportu.
12. Inicjuje nowy System Bankowy Skarbu USA z dostosowaniem się do Prawa Konstytucyjnego
13. Eliminuje System Rezerwy Federalnej. W okresie przejściowym, Rezerwa Federalna będzie mogła operować równolegle ze Skarbem USA na okres jednego roku w celu usunięcia wszystkich banknotów Rezerwy Federalnej z obiegu.
14. Przywraca prywatność finansową.
15. Ponownie przeszkala wszystkich sędziów i adwokatów w Prawie Konstytucyjnym.
16. Wstrzymuje wszelkie agresywne działania wojskowe rządu USA na całym świecie
17. Zawiera pokój na całym świecie.
18. Uwalnia ogromne pieniądze na cele humanitarne.
19. Pozwala na uwolnienie ponad 6000 patentów stłumionych technologii, które są ukrywane przed oczami publicznymi pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego, w tym urządzeń wytwarzających darmową energię, anty-grawitacyjnych, oraz maszyn do uzdrawiania dźwiękiem. pieniądze z Trust światowego będą podzielone w następujący sposób.
Poziom Pierwszy .
Zafanie Światowe.To jest pod zarządzaniem Mistrza St Germain. Pod jego kierunkiem Zaufanie Świat może być aktywowany tylko na wypłatę i tylko dwukrotnie w ciągu danego roku, Wielkanoc i Boże Narodzenie. Na St Germain Zlecenie Sąd Światowy aktywuje proces finansowania. Proces ten trwa z pokolenia na czterech poziomach niższych trustów do ludzi, i pod pewnymi warunkami okna finansowanie pozostają otwarte aż do następnego okna finansowania jak święto się zaczyna. Na przykład, jeśli okno Wielkanoc jest włączone, okno może być otwarte do 24 grudnia , dzień przed świętami Bożego Narodzenia, w czasie których je zamyka. Okno jest otwarte tylko wtedy, gdy są przenoszone znaczne środki do wyznaczonych funduszy podczas określonego okresu czasu. Jeśli nie, to okno jest zamknięte, gdy finansowania takie terminy nie są spełnione.
Poziom Drugi
Jest 180 Fundacji Królewskich pod kontrolą dysponentów w różnych suwerennych państwach.
Przykładami są francuski Trust, rosyjski Trust, a Watykan Trust.
Poziom Trzeci
Są Fundacje rodzinne pod kontrolą dysponentów światów rodzin najbogatszych.
Przykładami są Bronfman, Warburg, Morgan, Rothschild i Rockefeller.
Poziom Czwarty
Jest 250 oraz Corporacyjne Fundacje pod kontrolą dysponentów z potężnych firm i korporacji.
Przykładami są: General Electric, Lockheed, General Motors, Boeing, Carnegie, Ford, Marriott i AT & T.
Istnieje 4do 5 powierników w zaufaniu, co oznacza, że około 1200 powierników musi podpisać dokumenty by przenieść pieniądze przez te fundusze.
Poziom Piąty
Są to Fundacje Programu Prosperity reprezentujące różne 70-75 programów Bank Roll, które są pod kontrolą wyznaczonego programu powierników. Znowu istnieje 4 do 5 powierników w zaufaniu albo jakieś 350 osób, które muszą podpisać dokumenty do uruchamiania tych trustów.
Niektóre przykłady to Bergevene, SBC, ITI, Savage, Morgan, Omega, i Wolność. Największym zaufaniem, jest Wolność i musi być finansowana w pierwszej kolejności. To te trusty, które posiadają bogactwa od światłych rabusiów baronów dzieci. Wreszcie środki zostaną uwolnione do zwykłego człowieka ( każdy mieszkaniec ziemi od noworodka do starca otrzyma 10 000 000 $ USA). Środki przechodzące przez każdego zaufanego powiernika muszą być uruchomione tylko przez niektóre wyznaczone bezpieczne banki i podpisane odpowiednie dokumenty tylko przez niektórych pracowników bankowych w tych bankach. Proces ten powinien być aktywowany, a następnie zostać ustabilizowany na jakiś czas by chronić przed oszukańczymi bankierami, powiernikami zwodniczymi itp. i terminy finansowania, aby osiągnąć pełne ufanie , okno finansowania wówczas zostanie zamknięte.
Są trudni członkowie rodziny Bushów którzy blokują uwalnianie tych funduszy.
http://revolutionizingawareness.com/documentaries/st-germains-world-trust/
zerknijcie łaskawym okiem na tą stronę ,mamy tu więcej wyjaśnień o tak zwanym PP/ Programie Prosperity./
nie potrafię tego skomentować .. jedno wiemy . Ten program miał być uruchomiony 11 września 2001 r. , a potem 11.09.2012 r. – Ciemni uruchomili w świecie zadymę – zamieszania z protestami i zamachami .
Niepokoje stały się przyczyną powstrzymania redystrybucji środków.
teraz będzie kolejna próba .. TERMINU NIE ZNAMY .. ALE TO MA BYĆ LADA DZIEŃ..
WIĘC SPODZIEWAJCIE SIĘ .. WSPANIAŁYCH WIEŚCI .
PROGRAM PROSPERITY … – ROZPOCZNIE SIĘ OD USA . do Polski dotrze dość szybko ,bo nasze banki już są przygotowane….najprawdopodobniej jeden bank .nasz polski ..
następne informacje tutaj poniżej .
Omega Prosperity Program Gifting Request
http://nesaranews.blogspot.com/2012/10/omega-prosperity-program-gifting-request.html
http://tinyurl.com/OmegaTrust
Is This The Time For Blessings Distributions?
http://nesaranews.blogspot.com/2012/10/is-this-time-for-blessings-distributions.html

na 80 akrach strefy 0 zginęło w parę sekund ok. 70 000 ludzi , a nie jak się podaje ok 2900 a na wojnie którą zapoczątkował „zamach” kilka milionów , tylko po to by rząd mógł ukraść więcej ropy i bogactwa ludziom dla swoich nielegalnych celów
Jeśli chodzi o Pentagon – wiadomo że to nie był , samolot – dziura w pentagonie była o dużo mniejsza niż kadłub pasażerskiego samolotu, i nie odnaleziono żadnych szczątków prócz części silnika – na pewno nie samolotowego , WTC (wszystkie 3 wieże były wyburzone kontrolowanie – na każdym filmiku z 11.09.01 r. widać wybuchy w środku wież ok. 20- 30 pięter poniżej poziomu zawalania, a nawet gdyby 3 samoloty wpadły w 1 wieże to nie runęła by – paliwo rozgrzewa się do ok. 700 – 800 st. C , a stal z WTC – 2 i 3 kat. – topi się w ok 1200 – 1400 st. C , większość i tak wyparowała na zewnątrz wież w powietrzu, a na pewno nie runęły by w czasie swobodnego spadku – 9 sekund, tak jest zniewolona USA – i cała ludzkość Siły światła zadecydowały o wprowadzeniu Programu Prosperity – obfitości , części Nesara i Gesara , aby każdy człowiek otrzymał odszkodowanie ( 10 000 000 $ USA – które po przeszacowaniu – 30 dniach będzie warte tyle co teraz 100 000 000 $ USA ) za nielegalną działalność rządów , banków , karteli farmaceutycznych , religijnych , itp. Nesara wprowadza też pokój na całym świecie i ponad 6000 technologi (tłumionych przez rządy celem dalszej manipulacji ludzkością).