umiejętnie podgrzewana sprawa MatkaKurka versus Owsiak może być hitem medialnym wolałbym jednak aby nie ...

bluejars

Hitem przedwojennych kucharek była sprawa Gorgonowej, Miały o czym pytlować w maglu.

Oczywiście słowo „kucharka” jest tu terminem umownym, chodzi raczej o stan umysłu niż profesję. Czasy się zmieniły. Przynajmniej technicznie. Magli już nie ma. Są jednak fora i czaty, dostępne nawet w telefonach komórkowych, pełniących rolę kobiecego niezbędnika niczym ongiś puderniczka. Dzisiejsze mentalne  odpowiedniczki tamtych kucharek miały przez rok z okładem psychopatkę znaną jako „matka Madzi”, teraz media dorzuciły im Trynkiewicza.

 

1925306_10151969333949366_1979255127_n[1]

Pozostaje problem: czym zająć niepokornych ? No wiecie, ten cały ciemnogród, marudzących blogerów, komentatorów i takich różnych.

W sukurs mediom przychodzi MatkaKurka. Tak, ten sam Bloger Roku 2008/2009, który ongiś żarliwie  obrabiał PiS. Obecnie dzielnie stanął w szranki z samym świętym Jerzym Owsiakiem. W rezultacie biegli sądowi przejrzą księgi rachunkowe.

Cóż takiego mogą znaleźć w rachunkach Złotego Melona ?

Nie chcę być złym prorokiem …

dorsz-wedzony-500g[1]

Dociekliwość dzielnej pani detektyw Julii Pitery doprowadziła do zdemaskowania słynnej Afery Dorszowej. Rząd PIS obrobił kieszenie podatników na sześć złotych z groszami.

Podejrzewam iż znalezisko biegłych sądowych będzie równie małe i śmierdzące.

Wystarczająco małe by nie zaszkodzić corocznej imprezie medialnej. Wystarczająco śmierdzące by pobudzić przeciwników do rajcowania na ile tylko Internet pozwoli …  Przewidywalny w swojej porywczości Jurek, zresztą sam doleje oliwy do ognia.

 

No więc MY się kłóćmy a ONI spokojnie zrobią swoje. 🙂

 

powyższy tekst jest kontynuacją: http://jestesmytu.pl/2014/02/mam-juz-dosc/